Fototapety
łazienka
Przygotowane przez: Baumit
Podpatrzone na: Baumit

Niezwykłe urządzenie łazienki

Przeglądając dzisiaj na rynku różnego rodzaju rozwiązań, trafić można na szczególnie atrakcyjne opcje. Klienci nieprzerwanie szukają kompromisów, które dadzą im wyjątkowy oraz oryginalny wystrój każdego pomieszczenia, a w szczególności zatroszczy o estetykę łazienki. Zainteresowanie klientów skierowane jest dzisiaj przede wszystkim na fototapety do łazienki. Ta opcja nigdy się nie znudzi, gdyż za tapetę może posłużyć nawet fotografia rodzinna, z wakacji, a także każdy obrazek, który spodoba domownikom. Fototapety drukowane są na wymiar, o co zatroszczy się każdy producent. Zadowolenie klientów jest dla niej najistotniejsze!
Dekoria   kolekcja Luxury
Przygotowane przez: InPlus PR
Podpatrzone na: Plus PR

Elegancja Francja w Twoim salonie

Wśród dostępnych na rynku ofert, jakie zaproponować może już dzisiaj sprawdzony i ceniony przez wielu producent, to właśnie fototapety wieża Eiffla znajdują się wśród najlepszych. Wybierane przez klientów oferty są doskonałej jakości i doskonale trafiają w gust zamawiających. Paryski klimat zapanować może w salonie już dziś, dlatego polecane jest zdecydować się na tak korzystną możliwość. Wybranie zdjęć ze stolicy Francji przysporzyć może jednak kłopotu, gdyż wszystkie są tak niezwykle inspirujące, że ciężko postawić na któreś z nich.
Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi
Przygotowane przez: czarna-zebra.pl
Podpatrzone na: http://czarna-zebra.pl

Fotolaminaty na meble i drzwi

Czy wiesz, że już w 20 minut możesz zmienić wygląd swojego wnętrza? Jeżeli fronty mebli już przed laty utracił swój wdzięk, można wykorzystać ich nawierzchnię do stworzenia nowej aranżacji. Genialnie nadają się do tego wielkoformatowe fotolaminaty, przedstawiające interesujące grafiki i fotografie lub fototapety.
Kuchnia, fototapeta abstrakcyjna
Przygotowane przez: art.widi.pl
Podpatrzone na: http://art.widi.pl

Abstrakcjonizm na fototapecie

Słowo abstrakcja znaczy oderwanie. Abstrakcjonizm, w odróżnieniu od pozostałych znanych nurtów w działalności artystycznej, pozbawiony jest cech ilustracyjności. Artysta nie odwzorowuje środowiska, zamiast tego ukazuje „coś”. Treść i rodzaj przekazu może być różnoraka.
Przygotowane przez: chris-dcx

Fototapety ukazujące kawę oraz przyprawy

Kawa, to pachnący napój o pobudzającym działaniu, który z chęcią wypijamy podczas śniadania. Napój cieszy się powodzeniem także ze względu na wyjątkowy smak i zniewalający aromat. Większość osób nie potrafi dobrze funkcjonować bez dwóch bądź trzech filiżaneczek kawy dziennie.
Fototapety miasto
Podpatrzone na: http://demur.pl/inspiracje

Ciekawe dekoracje ścienne

Ozdabianie ścian w pomieszczeniach to zwyczaj, który znany jest praktycznie od zawsze. Ozdoby te mogą być różnej wielkości i ze zróżnicowanych materiałów. Mogą również pełnić funkcje tylko dekoracyjne lub praktyczne. Rola praktyczna może polegać na zakryciu zniszczonego czy w inny sposób nieatrakcyjnego miejsca na ścianie. Tradycyjnymi ozdobami ścian, które nadal spotyka się w wielu domach, są obrazy. Są więc prace malarzy klasycznych i ich reprodukcje, jak również produkowane masowo obrazy przedstawiające rośliny czy krajobrazy.
Druk
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Współczesny druk

Obecnie oprócz tradycyjnych odbitek na papierze, punkty fotograficzne udostępniają szereg dodatkowych usług wywołania fotografii. Wybór papieru na zdjęcie między błyszczącym, a matowym już nie zadowala nabywców. Obecnie nie jest już problemem wydrukować własną fotografię na filiżance do kawy, T-shircie czy podkładce na biurko. Część zakładów idzie dalej i wykonują nawet etui na telefon z własną fotografią. Oprócz tego rodzaju funkcjonalnych metod użycia zdjęcia, fotografowie nauczyli się zachęcać potencjalnych nabywców oferując fotografie w wielu nietypowych rozmiarach, które mogą być na przykład ozdobą wnętrza.
Przygotowane przez: Newmedia-Art.pl

Wybór znakomitej oferty producenta – fototapety w atrakcyjnej cenie

Producenci różnych ozdób na szyby i pozostałe powierzchnie płaskie prześcigają się w sposobach zachwycenia konsumenta. Firmy wciąż zaskakują zainteresowanych mnogością przygotowanych ofert, które są niezwykle oryginalne. W ostatnim latach coraz więcej osób decyduje się na niezwykle alternatywny sposób ozdobienia okien, czyli wielobarwne naklejki na szyby. Dostępne są też egzemplarze naklejek, które znakomicie sprawdzą się na samochodach.
pokój dziecka
Przygotowane przez: Studio Caramella
Podpatrzone na: Studio Caramella

Intrygujące alternatywy dla tapet

Wybór dobrej tapety na ścianę nie jest zwyczajowo sprawą prostą, w szczególności jeśli kwestia ta tyczy się przedszkoli i żłobków. Jak sprawić, by wybrana tapeta nie odbijała się negatywnie na psychice najmłodszych? Wiadomo przecież z badań psychologicznych, że rozmaite kolory, odmiennie wpływają na nastrój najmłodszych. Aby więc trafnie wybrać najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Perfekcyjnym przedsięwzięciem może okazać się kupno popularnych i docenianych przez większość użytkowników fototapet ściennych. Fototapety dla dzieci są o wiele bardziej intrygujące od nudnych wzorów tapet, czerpiących ze sztuki z poprzedniego wieku.
farby
Przygotowane przez: Dekoral

Jak intrygująco zagospodarować pustą ścianę

W nowoczesnym projektowaniu wnętrz bardzo popularne stało się gospodarowanie każdej ściany w ramach jednego pomieszczenia w odmienny sposób. Obecnie to już nie tylko zabawa samym tylko kolorem lecz coraz bardziej wymyślne rozwiązania w postaci fototapety, paneli lub tynków strukturalnych.
1 2 3 4