Fototapety
Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi
Przygotowane przez: czarna-zebra.pl
Podpatrzone na: http://czarna-zebra.pl

Fotolaminaty na meble i drzwi

Czy wiesz, że już w 20 minut możesz zmienić wygląd swojego wnętrza? Jeżeli fronty mebli już przed laty utracił swój wdzięk, można wykorzystać ich nawierzchnię do stworzenia nowej aranżacji. Genialnie nadają się do tego wielkoformatowe fotolaminaty, przedstawiające interesujące grafiki i fotografie lub fototapety.
Kuchnia, fototapeta abstrakcyjna
Przygotowane przez: art.widi.pl
Podpatrzone na: http://art.widi.pl

Abstrakcjonizm na fototapecie

Słowo abstrakcja znaczy oderwanie. Abstrakcjonizm, w odróżnieniu od pozostałych znanych nurtów w działalności artystycznej, pozbawiony jest cech ilustracyjności. Artysta nie odwzorowuje środowiska, zamiast tego ukazuje „coś”. Treść i rodzaj przekazu może być różnoraka.
Przygotowane przez: chris-dcx

Fototapety ukazujące kawę oraz przyprawy

Kawa, to pachnący napój o pobudzającym działaniu, który z chęcią wypijamy podczas śniadania. Napój cieszy się powodzeniem także ze względu na wyjątkowy smak i zniewalający aromat. Większość osób nie potrafi dobrze funkcjonować bez dwóch bądź trzech filiżaneczek kawy dziennie.
Fototapety miasto
Podpatrzone na: http://demur.pl/inspiracje

Ciekawe dekoracje ścienne

Ozdabianie ścian w pomieszczeniach to zwyczaj, który znany jest praktycznie od zawsze. Ozdoby te mogą być różnej wielkości i ze zróżnicowanych materiałów. Mogą również pełnić funkcje tylko dekoracyjne lub praktyczne. Rola praktyczna może polegać na zakryciu zniszczonego czy w inny sposób nieatrakcyjnego miejsca na ścianie. Tradycyjnymi ozdobami ścian, które nadal spotyka się w wielu domach, są obrazy. Są więc prace malarzy klasycznych i ich reprodukcje, jak również produkowane masowo obrazy przedstawiające rośliny czy krajobrazy.
Druk
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Współczesny druk

Obecnie oprócz tradycyjnych odbitek na papierze, punkty fotograficzne udostępniają szereg dodatkowych usług wywołania fotografii. Wybór papieru na zdjęcie między błyszczącym, a matowym już nie zadowala nabywców. Obecnie nie jest już problemem wydrukować własną fotografię na filiżance do kawy, T-shircie czy podkładce na biurko. Część zakładów idzie dalej i wykonują nawet etui na telefon z własną fotografią. Oprócz tego rodzaju funkcjonalnych metod użycia zdjęcia, fotografowie nauczyli się zachęcać potencjalnych nabywców oferując fotografie w wielu nietypowych rozmiarach, które mogą być na przykład ozdobą wnętrza.
Przygotowane przez: Newmedia-Art.pl

Wybór znakomitej oferty producenta – fototapety w atrakcyjnej cenie

Producenci różnych ozdób na szyby i pozostałe powierzchnie płaskie prześcigają się w sposobach zachwycenia konsumenta. Firmy wciąż zaskakują zainteresowanych mnogością przygotowanych ofert, które są niezwykle oryginalne. W ostatnim latach coraz więcej osób decyduje się na niezwykle alternatywny sposób ozdobienia okien, czyli wielobarwne naklejki na szyby. Dostępne są też egzemplarze naklejek, które znakomicie sprawdzą się na samochodach.
farby
Przygotowane przez: Dekoral

Jak intrygująco zagospodarować pustą ścianę

W nowoczesnym projektowaniu wnętrz bardzo popularne stało się gospodarowanie każdej ściany w ramach jednego pomieszczenia w odmienny sposób. Obecnie to już nie tylko zabawa samym tylko kolorem lecz coraz bardziej wymyślne rozwiązania w postaci fototapety, paneli lub tynków strukturalnych.
Sypialnia, reprodukcja obrazu
Przygotowane przez: www.twojagaleria.eu
Podpatrzone na: www.twojagaleria.eu

Wnętrze domu o jakim marzyłeś

Jeśli masz zamiar uczynić, by twoje mieszkanie miało wyjątkową atmosferę, nie myśl o pospolitych tapetach. Odrzuć nudne farby, odłóż pędzle. W poniższym krótkim tekście dowiecie się, że najkorzystniejszym zakupem okazują się fototapety na ścianę. Za ich sprawą urządzisz lokum w zupełnie nowatorski sposób.

Miejskie dekoracje pokoju

Aranżacja wnętrz jest formą sztuki, która czerpie wenę z otaczającego nas świata. Natchnieniem mogą być zarówno przyroda jak i piękno wielkomiejskiego pejzażu. Miasta inspirują do wykorzystania wykończeń z cegły i metalu bądź dla mniej odważnych do zamówienia fototapety z panoramą miasta.
Fototapeta ze zdjecia   stary samochód
Przygotowane przez: Pixers
Podpatrzone na: Pixers

Zwierzątka na fototapetach

Wzory i dekory oparte o motywy zwierzęce są w dalszym ciągu rozpoznawalne w modzie i trendach wnętrzarskich. Odważna panterka, zebra i obite futerkiem dodatki, dodadzą pazura nawet najbardziej umiarkowanej aranżacji. Dla sympatyków dekoracji ze zwierzętami wspaniałym pomysłem na odważną ozdobę wnętrza są fototapety ze zwierzętami.
1 2 3